NAUJIENA!
E71
gamintojas: Faema
"Sutikti įdomūs ir talentingi žmonės mums leido patirti nuostabias emocijas. Muzika, tapyba, fotografija, architektūra, literatūra ir kulinarija. Kai prisimename patirtas emocijas, menas ir aistra, suprantame jog jos gali virsti tikru šedevru – pasiekti galimybių viršūnes. Kadangi mes įsitikinę, jog kava tai – menas, iš naujo pergalvojome ir ieškojome naujų inžinerinių sprendimų, leidusių mus sukurti naująjį kavos aparatą – FAEMA E71. Rezultatas – didis įrankis, geriausių sprendimų ir savybių rinkinys, asmenimis dirbantiems su aistra ir turintiems žinių, bei tikintiems, kad kava tai – menas. Norime aiškiai ir garsiai pranešti visiems, kurie kavą ruošia atiduodami visą širdį ir protą, jog nuo šiol jie gali ir net gi turi rinktis tik FAEMA E71."

FAEMA E71.Geriausias barista pasirinkimas

Yra daug būdų sujungti kartų praeitį ir ateitį. Tačiau vos vieno įrenginio dėka, tradicijos ir inovacijos susilieja tiesiai jūsų kavos puodelyje. Naujajame kavos aparato dizaine nesunkiai įžvelgsite naujausias technologijas ir senąsias tradicijas, visa tai natūraliai evoliucionavo iš ikoniškojo Faema E61 modelio. FAEMA E71 sukurtas ir ištobulintas tiems, kurie ieško tobulumo ir aukščiausios kokybės kiekviename geriamos kavos gurkšnyje, atsikartojančiame kiekviename paruošto kavos puodelyje.Nauja forma, aistra – ta pati

Mes priėmėme mestą iššūkį – įkvėpti FAEMA E61, sukurti ir ištobulinti naują kavos aparatą. Tai turėjo būti kavos aparatas savyje suliejantis geriausius technologinius sprendimus ir ikonišką dizainą. Rezultatas – naujasis E71, profesionalus ir inovatyvus kavos aparatas su įdiegta patobulinta termo-balansine sistema, taip pat ištobulinti mechaninis ir automatinis kavos aparato valdymai.FAEMA E71 - tradicijų ir dizaino derinys

Tarp profesionalių kavos aparatų, naujasis FAEMA E71 modelis yra tikras topas. Neįprastas moderniausių technologijų ir senųjų tradicijų, „Giugiaro Disign“ sukurtas, darinys. Sukurtas siekiant užtikrinti absoliučią saviraiškos laisvę baristai, ruošti kavą visiškai rankiniu rėžimu ar pasitelkti modernią skaitmeninę aparato valdymo sistemą. Integruotas lietimui jautrus ekranas, atveria neribotas galimybes kavos ruošimo proceso valdymui, tuo pačiu įnešdamas naujausias technologijas į tradicinių kavos aparatų pasaulį.

FAEMA E71 turi naują hidraulinę sistemą su integruotu infuzijos valdymu, kuris leidžia tiksliai valdyti infuzijos laiką, tiek pirminiam plikymui, tiek plikymo užbaigimui. Nepriklausomas grupių valdymas, stabilus plikymo temperatūros užtikrinimas, baristoms leidžia valdyti ir pritaikyti plikymo parametrus reikalingus paruošti skirtingų rūšių kavai, kurios gali nevienodai reaguoti į nustatytus plikymo parametrus.

Norime pabrėžti, kad naujasis kavos aparatas pasižymi išskirtiniu energijos tausojimo valdymu, kas leidžia sutaupyti daugiau nei 40% energijos lyginant su standartiniais modeliais. FAEMA E71 efektyvumas ir stabilumas atitinka DIN 18873-2 standartą.

FAEMA E71 – sukurtas baristoms

FAEMA E71 sukurta naudojant novatoriškus ir ergonomiškus sprendimus: izoliuoti garų vamzdeliai, padės išvengti nusideginimų, paminkštintos ir patogios paimti porta-filtrų rankenos, apšviesta darbo vieta, plikymo grupės skalavimo sistema, pašalinanti kavos likučius likusius nuo prieš tai plikytos kavos, taip pat sistema pašalina kondensatą, susidariusį garų vamzdelyje, po ilgesnio aparato nenaudojimo. Atleidus garų paleidimo rankenėlę, ji grįžta į pradinę padėtį.

E71 gaminamas dviejų arba trijų grupių, blizgios baltos arba matinės juodos spalvos. Taip pat gali būti su automatine pieno plakimo sistema „AS Milk4“ (automatinis pieno plakimas naudojant specialų garų vamzdelį, kurio pagalba galima išgauti 4 skirtingas pieno putas. Reguliuoti galima pieno temperatūrą ir įpučiamo oro kiekį).

  • Milteliai grupei plauti Ecocleaner
    Valymo milteliai Faema slėginių kavos aparatų grupei plauti.
pridėti komentarą

Atkreipkite dėmesį!Komentarai rodomi svetainėje po svetainės administratoriaus patvirtinimo:

Komentarai:
Šis produktas dar neturi komentarų.
Profesionalus slėginis espresso kavos aparatas
Faema E71
Faema E71
Profesionalus slėginis espresso kavos aparatas

Dvigubo plikymo sistema

Svirtis, esanti ant kiekvienos grupės viršaus, leidžia valdyti visą kavos plikymo procesą. Kaip alternatyvą, naudodamasis 4.3 colių dydžio lietimui jautriu ekranu, barista gali rinktis automatinį kavos plikymo procesą arba naudotis „Savarankiško mokymosi“ režimu, kuris leidžia svirties pagalba pačiam valdyti kavos plikymo procesą ir ekrane nustatyti jam tinkamus parametrus. 

SMART BOILER (FAEMA PATENTAS)

Patentuotos programinės įrangos pagalba yra padidinamas karšto vandens ir garų boilerių efektyvumas, net esant piko metui, kavos aparato našumas nemažėja

GTI termo sistema (Patentas yra registruojamas)

Naujoji FAEMA termo sistema valdo kiekvieną plikymo grupę atskirai, taip yra užtikrinamas maksimalus temperatūros reguliavimas, bei jos stabilumas: visas kavos plikymo procesas, įskaitant jo trukmę, gali būti nuolatos kontroliuojamas.

 „AUTOSTEAM COLD TOUCH“ (FAEMA PATENTAS)

Automatinis pieno plakimo vamzdelis yra izoliuotas karščiui nelaidžia medžiaga, kurios paviršius yra nekibus. Visa tai leidžia turėti šaltą garų vamzdelį prieš, per ir po pieno plakimo, taip pat dėl nekibaus pavirčiau vamzdelį lengva nuvalyti.

„RUVECO TECK“ (FAEMA PATENTAS) 

Geras kavos skonis priklauso nuo vandens. Kiekviena kavos aparato dalis turinti tiesioginį sąlytį su vandeniu arba garais yra padengta „Ruveco Teck“ medžiaga, tokiu būdu yra drastiškai sumažinamas metalo išsiskyrimas į ruošiamus gėrimus.*Remiantis DIN 10531 standartu

WI-FI sąsaja

Dėka WI-FI sąsajos (užsakoma papildomai), E71 leidžia naudotis nuotolinio ryšio funkcija. Tokiu būdu galima gauti informaciją apie paruoštos kavos kiekius, bei aparato darbo parametrus.

              
UŽKLAUSIMŲ KREPŠELIS
Užklausimų krepšelyje yra sekantis produktai:
Išsiųskite užklausimą. Mūsų konsultantas susisieks su Jumis.
* privalomi laukai
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
PALYGINK
Palyginimui, pasirinkote šiuos produktus:
              
Dėmesio!
uždaryti