COFFEE QUEEN

Coffee Queen yra viena iš pirmaujančių įmonių, užsiimanti profesionalių filtrinių bei espresso kavos aparatų gamyba, plečianti kavos aparatų technologijas, gamybą bei pardavimus. Cofee Queen įrengimai visame pasaulyje yra parduodami biurams, barams, restoranams, viešojo maitinimo įmonėms, degalinėms, kavos pardavimo įmonėms, įmonėms, užsiimančioms degustacijomis. Įmonė turi daugiau negu 40 kavos ir karštų gėrimų aparatų rūšių. 

Istorija

Iš pradžių buvo atkaklus vyras iš Charlottenbergo vardu Alvaro Carlson. Jis gimė išradėju, kuris mėgo eksperimentuoti su nerūdijančiu plienu. Projektuodamas indaploves ar kriaukles jis gėrė kavą. Gurkšnojant kavą, išrado savo kavos aparatą.

Pirmasis kavos aparatas buvo sukurtas 1968 metais ir pavadintas įmonės vardu EDEA. Alvaras ir jo nedidelė įmonė kovojo už vietą Charlottenberge, o jų aparatai, savo aukštos kokybės dėka, greitai įgijo žinomumą. Vienas iš darbuotojų Stig Månsson, 1981 metais perėmė EDEA. 1983 metais Stokholme, Georg Möller pradėjo gaminti savo pirmąjį Coffee Queen aparatą. 

Kokybės politika

Coffee Queen gamina įrengimus atitinkančius klientų poreikius ir lūkesčius. Kiekvienas produktas turi šias savybes: aukšta technologija, išvaizda ir ekonomiškumas. Jie teikiami laiku ir puikia kaina.

Coffee Queen turi ISO 14001 ir ISO 9001 sertifikatus.

  • HVA
    Karšto vandens boileriai
UŽKLAUSIMŲ KREPŠELIS
Užklausimų krepšelyje yra sekantis produktai:
Išsiųskite užklausimą. Mūsų konsultantas susisieks su Jumis.
* privalomi laukai
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
PALYGINK
Palyginimui, pasirinkote šiuos produktus:
              
Dėmesio!
uždaryti